найкращі страви світу

найкращі страви світу

навколо приготування їжі

Приготування їжі, кулінарія чи навіть кулінарне мистецтво – це справді тонке ремесло, наукові дослідження, а також ремесло використання тепла для приготування страв для використання. Методи приготування їжі, а також компоненти зазвичай відрізняються, починаючи від смаження їжі на грилі на видимому кінці до використання електричних плит, до приготування їжі в різних видах печей, демонструючи регіональні проблеми. Види приготування їжі так само залежать від рівня здібностей, а також від освіти кухарів. Приготування їжі фактично виконується окремими особами в їхніх особистих будинках, а також через кухарів-спеціалістів, а також кухарів у закладах харчування, а також інших закладах харчування. Приготувати їжу разом із розігріванням або навіть їжею – це справді окреме завдання для людей. Існують давні докази припинення приготування їжі щонайменше 300 1000 років тому, однак деякі цитати говорять, що люди почали готувати їжу аж 2 тисячі років тому світу.

саме тому ви повинні спробувати цю їжу

 

1. Закуски здобні, Уніфіковані умови

Кукурудза — робоча конячка комерційного світу — насправді найкраща, коли її власний чудовий асортимент смажать у фритюрі разом із шматочками масла до тріщини, а потім їдять жирними жменями під час вечірнього перегляду Netflix.

2. Масала доса, Індія

Хрусткий креп із рисового тіста містить гарячу суміш картопляного пюре, яке потім занурюють у кокосовий чатні, мариновані огірки, різні інші приправи та соуси на основі помідорів і сочевиці. Це чудова ранкова їжа, яка допоможе вам працювати до обіду, коли ви, швидше за все, повернетесь за ще одним світу.

3. Картопляні чіпси, Єдина Імперія

Невідомо, коли і де насправді народилися картопляні чіпси. Насправді американська казка свідчить, що вони були створені в Бренд-бренд Нью-Йорку в 1853 році, однак найперша зрозуміла страва для «картоплі, смаженої у фритюрі шматочками або навіть стружкою» з’являється в успішній кулінарній книзі 1817 року англійця Вільяма Кітчінера.
Якою б не була ситуація, наразі вони є одними з найбільш смачних і приємних страв для дітей у світі. Однак подумайте про них усіх, роблячи це: якщо одні картопляні чіпси коштують 5 доларів США, це було б набагато вищим (а також значно більш помітним) делікатесом порівняно з ікрою, справді винагородою варто вести битви світу.

4. Паелья з риби та молюсків, Іспанія

Океан насправді плещеться просто крізь ваші ноги, затишний вітер хлеще стільну білизну навколо ваших ніг, а перед вами лежить гаряча сковорідка з паельєю. Креветки, омари, мідії та каракатиці разом із білим рисом, а також різними природними каннабісом, олією та натрієм у цій валенсійській страві миттєво відправляють вас прямо у відпустку. Однак якщо у вас є це в Іспанії, ви, швидше за все, точно там зараз.

5. Сом там, Таїланд

Щоб приготувати найвідоміший салат у Таїланді, зайвий фунт часнику, а також чилі разом із товкачем і ступкою. Додайте екстракт тамаринда, рибний соус, арахіс, сушені креветки, помідори, екстракт лайма, суміш цукрових палиць, стручкову квасолю, а також жменю тертої свіжої папайї. Отримайте край липкого рису. Варіанти складаються з тих, що створені разом із крабом (som tam boo), а також із ферментованим рибним соусом (som tam plah lah), однак жоден із них не відповідає смаку та легкому шарму початкового.

Dylan Carter

Dylan Carter