Лі Енн Раймс ділиться фотографіями свого псоріазу

Лі Енн Раймс ділиться фотографіями свого псоріазу

Про Лі Енн Раймс

У Техасі було фактично збільшено римс, а також продемонстрував виразну співочу здібність, що походить від молодого дорослішання. З ініціативи батьків Раймс почала проводити різні курси, які складалися з музичного кінотеатру, а також обласних конкурсів пісень. Заснувавши регіональне дотримання, Раймс записав на плівку 2 альбоми для семінарів у підлітковому віці. Ці документи допомогли довести її до інтересу Нешвіллської теги Suppress Documents. Вона уклала угоду разом із Suppress у віці тринадцяти років, а також випустила “Blue” 1996 року. В кінцевому підсумку він потрапив у десятку лідерів на графіку Billboard nation. Її компакт-диск 1996 року точно на тому самому лейбле містив понад 6 тисяч дублікатів, а також зробив її визначною національною музиканткою. У 1997 році Раймс перейшов прямо до популярної пісні разом із «Exactly just how Perform I Reside». Мелодія виявилася однією з найпопулярніших пісень 1990-х років. Тривале поєднання монітора фактично складалося з її наступного компакт-диска You Illumination Up My Lifestyle: Inspiring Tunes, який пропонував понад 4 тисячі копій. Протягом наступних кількох років пісні Раймса показали додаткову досконалість кросовера. Вони складаються з «I Require You», а також «Can’t Combat the Moonlight».

Боротьба з псоріазом

Лі Енн Раймс фактично розповіла про свою боротьбу з псоріазом, обговорюючи 2 «безсоромно правдиві» фотографії її шару шкіри в Instagram. 38-річна національна знаменитість обговорювала фотографії в четвер, щоб виміряти час псоріазу Globe. Вона розкрила свою боротьбу разом із проблемою, яка призводить до того, що шар шкіри стає червонуватим, напівтріщинами, болючими, а також дряпаними, в есе для видання Beauty. «Ви розумієте, коли стверджуєте одну річ, яку ви фактично зберігаєте так довго, як і це таке полегшення? Це саме те, до чого насправді ставляться ці фотографії. Я вимагав цього. Усе моє тіло… мої думки, мій дух — шалено потребували цього», — написала вона в своєму повідомленні в Instagram.


«Насправді пісні були моїм подарунком, а також тому, чому я знаходжуся прямо внизу. Однак я хочу озвучити ці різні мої речі. А також я хочу надати вокал саме тому, що багато з Насправді це зазнають інші люди. Це, нарешті, моя можливість відверто розповісти про те, що таке псоріаз насправді, а також про те, як він виглядає”, – написала вона. Красуня обговорила в Instagram оголену фотографію Раймс, на якій видно її псоріаз.

Фолловери, яких називають вокалісткою відважна, а також беруть участь у обговоренні її історії, заявляючи, що це призвело до того, що вони відчували себе набагато менш самотніми в боротьбі зі своїми особистими труднощами. Раймс, яка насправді була дійсно доступна для її боротьби з тривогою, а також її пристрасть до побожності, а також до роздумів, опублікувала історію в Instagram, в якій подякувала людям за «розчарування лайків», якими вона володіла.

Знай, що ти не один

«Насправді це був досить тривалий час, я маю заявити, щоб бути в кожному з цього, а також для того, щоб дозволити мені бути помітним, тому я розумію, що є багато доступних, які пов’язані з цим, а також спілкуйся зі мною – так само, як і я спілкуюся з тобою, а також з тим, що ти переживаєш”, – заявила вона. ЛіЕнн Раймс насправді хоче сприяти розвитку зв’язку разом з роздумами, а також піснями “Feel in one’s kists that. Understand що ви не єдиний. Насправді це був мій основний фактор, який хотів обговорити, тому вразливо, оскільки я розумію, що багатьом людям насправді важко, а також боротися з псоріазом серед численних, численних різних інших моментів», заявила вона. «Я хотів обговорити нашу людяність.

Тому відчуйте в своїх кістках, що ви подобаєтеся, а також на те, що ви заслуговуєте, тому що я знову і знову повідомляю собі про те саме. Просто дякую за подібне”. Раймс фактично обговорювала спрямоване відображення під час пандемії коронавірусу. Вона також написала абсолютно нову мелодію з позначкою “Безумовно, буде насправді набагато краще час”, про яку вона обговорювала на Instagram у березні.

Dylan Carter

Dylan Carter